Hakkımızda

Her birey kendisine özgüdür. Doğanın ve hayatlarımızın bu özgünlüğünde sınırlar belirlemekten kaçınıyoruz. Amacımız anı, güneşin tenimizdeki dokunuşunu, sıcak kumların huzurunu ve rüzgarın tatlı okşayışını hissetmek. Doğayı istediğimiz gibi şekillendirmek değil onunla uyum içinde yaşamak istiyoruz.

Sadece Towdoo’da bulabileceğiniz özel tasarımlarla kendinizi yansıtmanın yeni yollarını keşfederken, tüm bakışların sizde olacağı kalabalıklarda ama en önemlisi kendiniz ile vakit geçirdiğiniz anlarda size şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşatacak tasarımlar oluşturuyoruz. Günün ilk saatlerinden, hareketli bir geceye, ardından sakin ve huzurlu evinizde, hatta uykunun en tatlı anında Towdoo sizinle.

Doğaya karşı hissettiğimiz sorumlulukla birlikte daha sürdürülebilir ve doğaya dost olmaya çalışıyoruz. Gelecek hedeflerimizden birisi de doğaya en az etki ile sizlere şıklığı ulaştırmaktır. Tescilli Vegan Tekstil Prosesi – VTP kullanılarak üretilen Vegan Cupro kumaş kullanımı ile doğaya saygımızı gösteriyoruz. Ürünlerimizde üretim esnasında artan parçaları kullanılabilir yeni ürünlere dönüştürerek değerlendirmeye özen gösteriyor böylelikle oluşabilecek atıkları en az seviyeye getirmek için uğraşıyoruz.

İşbirliği içerisinde bulunduğumuz üreticilerimizin çoğunluğu kadınlardan oluşmakta olup iş hayatında ve üretimde kadının önemini ve yerini anlatmayı aynı zamanda desteklemeyi önemsemekteyiz.

preloader