Garanti ve İade Koşulları

towdoo.com web sitesindeki tüm ürünler Dijital Görsel Dekorasyon Baskı ve Promosyon Tanıtım Malzemeleri Ltd. Şti. garantisi altında satışa sunulmaktadır. Dijital Görsel Dekorasyon Baskı ve Promosyon Tanıtım Malzemeleri Ltd. Şti., satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.

Dijital Görsel Dekorasyon Baskı ve Promosyon Tanıtım Malzemeleri Ltd. Şti. dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut-beden ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İADE KOŞULLARI

Aşağıdaki koşullar yalnızca Dijital Görsel Dekorasyon Baskı ve Promosyon Tanıtım Malzemeleri Ltd. Şti. Sanal Mağaza için geçerlidir:

towdoo.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan ürünlerin, fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını ürünleri elinize aldığınızda siz de göreceksiniz.

Bununla birlikte, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Dijital Görsel Dekorasyon Baskı ve Promosyon Tanıtım Malzemeleri Ltd. Şti.’ye 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

Bildirim için iletişim formu’nu kullanabilirsiniz.

towdoo.com dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

preloader